05 Ağustos 2021, Perşembe 16:31:52

Bayraktar TB2'ler 103 yangını ilk anda tespit etti

Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Orman Genel Müdürlüğü'nün kullandığı Bayraktar TB2 İHA'ların, 1 Haziran'dan 4 Ağustos'a kadar 1413 saat uçuş gerçekleştirerek 103 yangını ilk anda tespit ettiğini açıkladı.
  • Onu biz de tespit ettik tespitte sıkıntı yok müdahalede sıkıntı var
  • yanmayan yerleri mi haber vermişler siha İHA lar " buraları yanmadı " diye"
  • Selçuk Bayraktar da olmasa gurur duyulacak hiçbir şeyiniz yok, ne tutundunuz adama be ! Onu desteklediğiniz gibi her iyi girişimciyi sizden bizden ayrımı yapmadan, çorbacılık yapmadan, memleketin faydasını gözeterek destekleseydiniz 20 senedir, bambaşka bir yerde olurduk, yazık mi insanımızı bölmeyi, kaynaklarımızı kurutmayı, olanı satmayı komisyon almayı tercih ettiniz, çocuklarımızın geleceğini bizlerin bugünlerini çaldınız, gidin artık yeter.
  • rek-lam-lar
  • eee yangını tespit ettiniz de müdahale edebildiniz mi?
  • tabi tabi o yüzden sadece Manavgat'ta, Manavgat'ın 40 katı orman yandı demi?. Orman kalmadı orman. bomboş reklam istemiyor artık bu ülke insanı.

Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Orman Genel Müdürlüğü'nün kullandığı Bayraktar TB2 İHA'ların, 1 Haziran'dan 4 Ağustos'a kadar 1413 saat uçuş gerçekleştirerek 103 yangını ilk anda tespit ettiğini açıkladı.

Savunma Sanayii Başkanı Demir, Twitter'daki hesabından yaptığı açıklamada, "Orman Genel Müdürlüğü'nün kullandığı Bayraktar TB2 İHA'larımız 1 Haziran'dan 4 Ağustos'a kadar 1413 saat uçuş gerçekleştirdi ve tam 103 yangını ilk anda tespit etti.

Emniyet Genel Müdürlüğü ve Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ait TB2 İHA'larımız ise 29 Temmuz'dan 4 Ağustos'a kadar 422 saat uçtu.

İHA'larımız içimizi yakan orman yangınlarıyla mücadelede kritik görevlerine devam edecek.

Bu mücadelede alın teri döken tüm kahramanlarımıza şükranlarımızla" dedi.Bayraktar TB2'ler 103 yangını ilk anda tespit etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Orhan ~ 1 ay önce
Onu biz de tespit ettik tespitte sıkıntı yok müdahalede sıkıntı var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cavit ~ 1 ay önce
yanmayan yerleri mi haber vermişler siha İHA lar " buraları yanmadı " diye"

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatandaş ~ 1 ay önce
Selçuk Bayraktar da olmasa gurur duyulacak hiçbir şeyiniz yok, ne tutundunuz adama be ! Onu desteklediğiniz gibi her iyi girişimciyi sizden bizden ayrımı yapmadan, çorbacılık yapmadan, memleketin faydasını gözeterek destekleseydiniz 20 senedir, bambaşka bir yerde olurduk, yazık mi insanımızı bölmeyi, kaynaklarımızı kurutmayı, olanı satmayı komisyon almayı tercih ettiniz, çocuklarımızın geleceğini bizlerin bugünlerini çaldınız, gidin artık yeter.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OLMALI ~ 1 ay önce
GURUR DUYUYORLAR HAKLILAR AMA ADAM ALDIĞI EĞİTİME BORCLU ROBERT VS BUNU GÖRDÜKLERİ HALDE HALA İMAM HATİP ISRARI..OLSUN OLMASIN DEĞİL AMA HER YEREDE ACILMAMALI
reklam ~ 1 ay önce
rek-lam-lar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bb ~ 1 ay önce
eee yangını tespit ettiniz de müdahale edebildiniz mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tabi tabi ~ 1 ay önce
tabi tabi o yüzden sadece Manavgat'ta, Manavgat'ın 40 katı orman yandı demi?. Orman kalmadı orman. bomboş reklam istemiyor artık bu ülke insanı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aynen öyle ~ 1 ay önce
Yangınlardan heryer kül oldu İHA kullanmak yeni akıllarına geldi galiba? Bir de hazirandan beri kullanılıyormuşşşş… Çocuk kaldırıyorlar sanki:( Söyleyecek çok şey var ama, sussak bi türlü konuşsak bi türlü… Yazık ülkenin düştüğü bu hale:(
Aman sus ~ 1 ay önce
Kardes yoksa icerdeyiz aman dikkat
Yazik ~ 1 ay önce
Gerçekten çok yazik, amerika da yanıyor sonduremiyorlar, Trump istifa, biden yapamıyorsan birak, obama neredesin?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000