09 Nisan 2024, Salı 10:02:01

Pegasus Hava Yolları, İzmir-Lizbon Uçuşlarını Başlatıyor

Türkiye'nin düşük maliyetli en büyük havayolu şirketi Pegasus, uçuş ağına bir yeni rota daha ekliyor.
  • sunex’in barcelona ve madrid seferi sonrasında lisbon pastanın çileği oldu. izmir yoğun bir yaz dönemi geçiriyor, inşallah yolcu sayısı da beklendiği gibi olur
  • Trabzon Moskova bekliyoruz. Bu kadar yolcu potansiyeli olan bir hatta nasıl sefer olmaz hayret birşey
  • Lütfen Pegasus ailesi Kayseri'den Bodrum'a aktarmasız uçuş planlayın artık. Her seferinde Kayseri'den İzmir'e gidip oradan da 3 saat Bodrum'a gitmek zorunda kalıyoruz.
  • Kimler kazanıyorsa onlar bizahmet iş yapsın.3 kuruşa çalışıp birde fazladan iş yapıcaz öylemi?
  • Londra adana başlatsa en azından yaz sezonunda direk sunexpres başlattı başarılar dilerim
  • İzmir'den Lisbon'a kaç kişi gider ki Turistik yer doğru da hem uzak hem de Türk turistler için çok popüler bir yer de değil. Uçuşlar var mı bilmiyorum ama İzmir'den Almanya İskandinavya,İngiltere gibi iki taraftan da çok daha talep edilebilecek yerler daha iyi olurdu.

Türkiye'nin düşük maliyetli en büyük havayolu şirketi Pegasus, uçuş ağına bir yeni rota daha ekliyor. Şirket, Ankara'nın ardından İzmir ve çevre illerindeki seyahat severler için heyecan verici bir fırsat sunuyor. Pegasus Hava Yolları, İzmir'den Portekiz'in başkenti Lizbon'a doğrudan uçuşların başlatılacağını duyurdu.

13 Mayıs'ta başlayacak olan uçuşlar, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri olmak üzere haftada üç kez gerçekleştirilecek. Bu yeni rotanın açılmasıyla birlikte, İzmirli yolcular, Lizbon'un tarihi güzelliklerini keşfetmek için daha kolay ve uygun bir seçenek bulacaklar.

Pegasus'un sunduğu bu yeni hizmet, hem iş seyahati yapanlar hem de turistler için cazip fiyatlarla sunuluyor. Biletler, 69,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Bu uygun fiyatlarla, seyahat etmek artık daha erişilebilir hale geliyor.

Pegasus Hava Yolları yetkilileri, yeni rotanın açılmasıyla ilgili olarak, İzmir-Lizbon hattının büyük bir potansiyel taşıdığını ve bu sayede Türkiye ile Portekiz arasındaki bağların güçleneceğini ifade ettiler. Bu yeni hattın, İzmir'in uluslararası havacılık arenası içindeki önemini artırması bekleniyor.

İzmir'den Lizbon'a olan bu yeni uçuşlarla birlikte, Pegasus Hava Yolları, seyahat edenlerin ihtiyaçlarına daha fazla yanıt vermeye devam ediyor ve dünya genelindeki rotalarını genişletme konusundaki kararlılığını bir kez daha gösteriyor.

Pegasus Hava Yolları, İzmir-Lizbon Uçuşlarını Başlatıyor

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

izmirli ~ 1 ay önce
sunex’in barcelona ve madrid seferi sonrasında lisbon pastanın çileği oldu. izmir yoğun bir yaz dönemi geçiriyor, inşallah yolcu sayısı da beklendiği gibi olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dodo ~ 1 ay önce
Trabzon Moskova bekliyoruz. Bu kadar yolcu potansiyeli olan bir hatta nasıl sefer olmaz hayret birşey

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kayseri ---》 Bodrum ~ 1 ay önce
Lütfen Pegasus ailesi Kayseri'den Bodrum'a aktarmasız uçuş planlayın artık. Her seferinde Kayseri'den İzmir'e gidip oradan da 3 saat Bodrum'a gitmek zorunda kalıyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tutmaz. Tutmasın ~ 1 ay önce
Kimler kazanıyorsa onlar bizahmet iş yapsın.3 kuruşa çalışıp birde fazladan iş yapıcaz öylemi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ned ~ 1 ay önce
Londra adana başlatsa en azından yaz sezonunda direk sunexpres başlattı başarılar dilerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tuhaf ~ 1 ay önce
İzmir'den Lisbon'a kaç kişi gider ki Turistik yer doğru da hem uzak hem de Türk turistler için çok popüler bir yer de değil. Uçuşlar var mı bilmiyorum ama İzmir'den Almanya İskandinavya,İngiltere gibi iki taraftan da çok daha talep edilebilecek yerler daha iyi olurdu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uzman Profesör ~ 1 ay önce
Gene döktürmüş uzmanımız
Yolcu ~ 1 ay önce
Sadece istanbuldan direk uçuş vardı o yüzden izmirden aktarmalı uçuyorduk bu da çok yorucu oluyordu. Sadece turistik değil ailesi orada yaşayanlar var
Gürol ~ 1 ay önce
Ankara-Bükreş direk uçuş neden kaldırıldı.En azında haftada 2 kere uçuş konabilir
Vortex ~ 1 ay önce
Sen cok biliyon
Zzz ~ 1 ay önce
Pegasus bunu tüm detayları ile araştırıp yapar..yaş tahtaya basmazlar…
Yolcu yazana ~ 1 ay önce
Ailesi orada yaşayan kaç kişi var? Benim de Yeni Zelanda'da yaşayan akrabalar var oraya da uçuş koysunlar o zaman...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000