13 Nisan 2024, Cumartesi 16:15:56

Taşbaş kaptan göklere veda etti

Pegasus Havayolları Kaptan Pilotu Cahit Taşbaş dün 44 yılın ardından son uçuşunu gerçekleştirerek gökyüzüne veda etti.
  • Ara sıra bu habere girip hakkında ne yazmışlar diye baktığını düşünüyorum .okuyorsan geri kalan zamanını daha insancıl olmak ile harca derim .bu yaştan snr zor tabi .hiç iyi bilmem seni musalladan önce yüzüne yazayım da cevap hakkın olsun ...
  • Diğer sosyal medya platformlarında da bu haber var ,altına yorum yazamıyoruz ,kimliğimiz belli olacak diye .Taşbaş ve çetesi çevresi geniş ve kinci .kimliğimiz deşifre olurda ekmeğimiz ile oynanır diye korkuyoruz .AirPort’a ise hakaret olmadan düşüncelerimizi yazabiliyoruz .keşke SFI da olmadaydı tamamen kurtulsaydık .zor bir adam .pilotluğu ,hocalığı berbat .insanlığı sıfır . Bu arada bu haberi para ile yaptırdığına dair ciddi şüphelerim var .Taşbaş üst devrelerinden emekli veya vefat eden çok değerli kaptanlar vardı .onlara yazılmış yorumlar ne kadar zorlama haber yapılmasa Taşbaş ‘a yazılamayacak .sevmeyeni çok .gereksiz bir şahsiyet bence .
  • Olduğuna bir çoğumuz sevindik! SFI olursa kırdığı kalpleri onarsın, helallik alsın. İşi zor. ,
  • Oldukça kaba, insanlara simülatörde, uçuşlarda hakaretamiz konuşan, şirketi babasının çiftliği gibi gören, insanlara kötü muamelede master degree bir şahsiyet. Yaptıklarını sokakta yapmayı bir denemesini isterdim.
  • Haber niteliği olmayan gereksiz bir haber. Çalışmış ve emekli olmuş, o kadar.
  • Elinde tuttuğun bir tek hava kuvvetleri ve subay olman aslinda
  • Hadi birkac yil daha sfi sonra???? Bos yasnmis bir hayat, Pegasus turizm
  • NE GARİP DEĞİL Mİ ? BİR ARKADAŞIMIZIN DEDİĞİ GİBİ ; SAYILARI BİNLERE ULAŞAN KAPTANLARDAN HERGÜN BİRİLERİ SESSİZ SEDASIZ EMEKLİ OLUYOR AMA BAZILARI PARLATILIYOR ????????
  • Cahit kaptanım size emeklilik hayatınızda herşeyden önce sağlık mutluluk ve huzur dilerim artık Bodrum Akyarlarda daha çok görüşmek dileğiyle
  • 113 demek Cahit komutan demektir, Cahit komutan demek 113 demektir. Bu filoya nazar degmesin !! Hocam su camiada tanitan ve sevilen ender kisilerdensiniz. Gaz kollari rolantide,hook asagida, kuyruk parasutu acik !
Pegasus Havayolları Kaptan Pilotu Cahit Taşbaş dün 44 yılın ardından son uçuşunu gerçekleştirerek gökyüzüne veda etti. 
 
Hava Harp Okulu’ndan 1980 yılında mezun olan kaptan Taşbaş Hava Kuvvetleri’nde 19 yıl görev yaptı. Görev süresince, şu an envanterden kaldırılmış olan RF-4 keşif uçaklarıyla uçmuş ve hatta bu uçak özelinde kendi adıyla yayınlanan bir ders kitabı da kaleme aldı. 
 
1995-1999 yılları arasında Almanya’da AWACS erken uyarı ve kontrol uçakları kullanmış, binbaşı rütbesiyle emekli olduğunda sivil havacılığa geçiş yaparak Pegasus Havaolları’nda kaptan pilot ve öğretmen olarak çalışmaya başladı
 
Taşbaş, 5 Nisan 2024 te Sabiha İstanbul-İzmir-İstanbul uçuşu ile toplam 21.300 saat 44 yıllık uçuş kariyerine veda etti.

Taşbaş kaptan göklere veda etti

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Keşke okusan sn .Taşbaş ~ 22 gün önce
Ara sıra bu habere girip hakkında ne yazmışlar diye baktığını düşünüyorum .okuyorsan geri kalan zamanını daha insancıl olmak ile harca derim .bu yaştan snr zor tabi .hiç iyi bilmem seni musalladan önce yüzüne yazayım da cevap hakkın olsun ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yaşa AirPort ~ 26 gün önce
Diğer sosyal medya platformlarında da bu haber var ,altına yorum yazamıyoruz ,kimliğimiz belli olacak diye .Taşbaş ve çetesi çevresi geniş ve kinci .kimliğimiz deşifre olurda ekmeğimiz ile oynanır diye korkuyoruz .AirPort’a ise hakaret olmadan düşüncelerimizi yazabiliyoruz .keşke SFI da olmadaydı tamamen kurtulsaydık .zor bir adam .pilotluğu ,hocalığı berbat .insanlığı sıfır . Bu arada bu haberi para ile yaptırdığına dair ciddi şüphelerim var .Taşbaş üst devrelerinden emekli veya vefat eden çok değerli kaptanlar vardı .onlara yazılmış yorumlar ne kadar zorlama haber yapılmasa Taşbaş ‘a yazılamayacak .sevmeyeni çok .gereksiz bir şahsiyet bence .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emekli ~ 1 ay önce
Olduğuna bir çoğumuz sevindik! SFI olursa kırdığı kalpleri onarsın, helallik alsın. İşi zor. ,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaba insan ~ 1 ay önce
Oldukça kaba, insanlara simülatörde, uçuşlarda hakaretamiz konuşan, şirketi babasının çiftliği gibi gören, insanlara kötü muamelede master degree bir şahsiyet. Yaptıklarını sokakta yapmayı bir denemesini isterdim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yani ~ 1 ay önce
Haber niteliği olmayan gereksiz bir haber. Çalışmış ve emekli olmuş, o kadar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Elinde ~ 1 ay önce
Elinde tuttuğun bir tek hava kuvvetleri ve subay olman aslinda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eee sonra ~ 1 ay önce
Hadi birkac yil daha sfi sonra???? Bos yasnmis bir hayat, Pegasus turizm

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Em. Kpt. ~ 1 ay önce
NE GARİP DEĞİL Mİ ? BİR ARKADAŞIMIZIN DEDİĞİ GİBİ ; SAYILARI BİNLERE ULAŞAN KAPTANLARDAN HERGÜN BİRİLERİ SESSİZ SEDASIZ EMEKLİ OLUYOR AMA BAZILARI PARLATILIYOR ????????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aras Karadağ ~ 1 ay önce
Cahit kaptanım size emeklilik hayatınızda herşeyden önce sağlık mutluluk ve huzur dilerim artık Bodrum Akyarlarda daha çok görüşmek dileğiyle

Yanıtla

Kalan karakter 1000
113sq ~ 1 ay önce
113 demek Cahit komutan demektir, Cahit komutan demek 113 demektir. Bu filoya nazar degmesin !! Hocam su camiada tanitan ve sevilen ender kisilerdensiniz. Gaz kollari rolantide,hook asagida, kuyruk parasutu acik !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000