12 Şubat 2019, Salı 13:40:12

Atatürk Havalimanı'nda bir anda kendinden geçti

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar geliş katında bir anda kendinden geçen Cezayir vatandaşı, ilk müdahalesinin yapılmasının ardından hastaneye kaldırıldı. Üzerinden kimlik ve benzeri bir belge çıkmayan vatandaşın kafasında çok sayıda dikiş tespit edildi.
  • Ipini sapini koparan bizde
  • 2-3 gün önce havalimanı metro katında görmüştüm bu adamı.Bana yaklaştı Cezayirli olduğunu uçak bileti alacak parası olmadığını söyledi bana.Benden para istemişti.
  • Eskiden ist Atatürk ve saw havalimaninda Avrupalı kaliteli turistler vardi şimdilerde ise arap yarımadası gibi oldu heryerde irak iran Suriye fas tunus Cezayir Lübnan mısır
  • Caldilar acaba?
  • Adamın üzerinde kimlik yoksa Cezayir vatandaşı olduğunu nerden anladınız :D

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar geliş katında bir anda kendinden geçen Cezayir vatandaşı, ilk müdahalesinin yapılmasının ardından hastaneye kaldırıldı. Üzerinden kimlik ve benzeri bir belge çıkmayan vatandaşın kafasında çok sayıda dikiş tespit edildi.

Atatürk Havalimanı geliş katında bekleme koltuklarında oturan ve Cezayir vatandaşı olduğu öğrenilen bir erkek şahıs rahatsızlanarak kendinden geçti. Durumu gören vatandaşlar polise bildirdi. Olay yerine gelen polis memurları sağlık ekiplerine bilgi verdi. Koltukta otururken kendinden geçen ve bilinci kapalı olan Cezayir vatandaşına, ilk müdahaleyi yapan sağlık ekipleri, daha sonra ambulans ile hastaneye sevk etti.

Üzerinden kimlik çıkmadı

Atatürk Havalimanı geliş katında rahatsızlanarak kendinden geçen Cezayir vatandaşının üzerinden kimlik veya pasaport çıkmadı. Kimlik veya herhangi bir belge bulmak için hasta yolcunun ceplerine ve çantasına bakan emniyet yetkilileri her hangi bir belgeye de ulaşamadı. Çevredeki vatandaşlardan da hasta vatandaşı tanıyan çıkmayınca emniyet yetkilileri kamera kayıtlarını incelemeye aldı.

Başında çok sayıda dikiş var

Cezayir vatandaşına ilk müdahaleyi yapan sağlık ekipleri, hasta sahsın kafasında çok sayıda dikiş gördü. Hasta şahsın kafasında yer alan çok sayıda dikiş nedeniyle mi bilincinin kapalı olduğu yoksa başka bir nedenden dolayımı rahatsızlandığını araştıran emniyet yetkilileri, inceleme başlattı. Atatürk Havalimanı'nda bir anda kendinden geçti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Ip ~ 3 yıl önce
Ipini sapini koparan bizde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tr ~ 3 yıl önce
2-3 gün önce havalimanı metro katında görmüştüm bu adamı.Bana yaklaştı Cezayirli olduğunu uçak bileti alacak parası olmadığını söyledi bana.Benden para istemişti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Malum ~ 3 yıl önce
Anlaşılan para vermemişsiniz
Narita ~ 3 yıl önce
Eskiden ist Atatürk ve saw havalimaninda Avrupalı kaliteli turistler vardi şimdilerde ise arap yarımadası gibi oldu heryerde irak iran Suriye fas tunus Cezayir Lübnan mısır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aybastı ~ 3 yıl önce
Eskiden heykellerde güzeldi.
Bobregini mi ~ 3 yıl önce
Caldilar acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Böbrek ~ 3 yıl önce
Kafasından mı almışlar böbreği :)))
Yorum ~ 3 yıl önce
Adamın üzerinde kimlik yoksa Cezayir vatandaşı olduğunu nerden anladınız :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teGS4yildiz ~ 3 yıl önce
anlasilmistir TGS olarak nereli oldugunu cok iyi anlarız işimiz bu. otoya ver cruise ayakları uzat ya da çikın or pasta değil. işimiz zor işimiz insan tahlili.
Ajan ~ 3 yıl önce
Çok iyi ya.
Canım ~ 3 yıl önce
Yolcu beyanı canım, öğretmiyorlar mı size onu
TGS ~ 3 yıl önce
Ahhh yazık içine çökmüş uçucu olamamanın acısı heryerde konuyu buraya taşıyorsun işte
Tegs3,5 yıldıza ~ 3 yıl önce
E hadi toton yiyosa bin bir uçağa oto dügmesine bas da uçur uçağı da göreyim 3,5 yıldızını
Tgs4çüye ~ 3 yıl önce
Beğenmiyorsan kolay olanı yaparsın, basarsın otoya. Yok durumundan memnunsan da işine bakarsın.Ha illa yok laf ebeliği yapacağım dersen de yürü be koçum kim tutar seni.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000