16 Mayıs 2022, Pazartesi 15:59:50

Atatürk Havalimanı'nda yıkım başladı

Atatürk Havalimanı'na yapılacak Millet Projesi kapsamında yıkım çalışmaları başladı.
  • O araziyi kimlere peşkeş çekecekler acaba???
  • Karbon salınımı ve gürültüden dolayı, Atatürk Havalimanı çevresinde yaşayan Atatürkçüler şikayetçiydi en çok. Bu konuyla alakalı eylem yapan vatandaşların ana haber bültenlerindeki halleri gözümün önünde. Konunun Atatürk veya cumhuriyet hatıralarına mâl edilmesi vatandaşlarımızın sosyal ve siyası zekâsının tezahürü resmen. Atatürk veya onun hatıraları böyle saçma sapan konulara malzeme olmamalı.
  • Yazıktır tarihi yıkıyorlar ne güzel anılarımız vardi orda allah bırakmasın inş ağlıyorum içim yanıyor yapmayın allah rızası için
  • Yorumlara bakınca adam akıllı bir itiraz bile çıkmıyor. "Hesabını sorucaz" " yazık oldu". Şehrin merkezine koca park yapılıyor. Sevinmeniz lazım.
  • Atatürk Havlimanından başka millet bahçesi yapacak yer kalmadı mı koskoca İstanbul da milyar dolarlık yatırıma yazık ediliyor. Tekrar kullanılmaması için ellerinden gelen yapılıyor. İstanbul 3 havalimanını bile kaldırıcak bir şehirdi. Yıllardır bitmeyen Sabiha Gökçen pisti. Dünyada acaba havalimanı yıkımı ile ilgili bir örnek var mı
  • 2023 de bunların intikamı çok kötü alınacak
  • Atatürk ismine ve mirasına düşman bu rejim çok fena yargılanacak. Ama ecelin korkuya faydası yok.
  • Yıkım değil, yapım başladı. Atatürk Havalimanı İSTANBUL HAVALİMANI açıldıktan sonra neyse bugün de, yarın da öyle kalacak. Tek pist ile özel jetlere, vip uçaklara ve ambulans uçak gibi özel amaçlı uçaklara hizmet verecek. Tüm hangarlar kalacak, Thy Tekniğin yabancı müşteri uçaklarının bakımı burda yapılacak. Kalan kısmı da hastane ve Türkiye'nin, İstanbul'un central parkı millet bahçesi olarak düzenlenecek. Bundan ancak ilerde iktidar olma hayalleriyle o araziyi birilerine peşkeş çekme planları olup da bahçe statüsüne gireceği için çekemeyecek olanlar rahatsız olur. Yıkım yapacak zihniyet muhalefette beklemede rahat olun. Ellerinde olsa Ne Atatürk adına bakarlar ne başka bir şeye, 3 kuruşa satarlar bu ucuz insanlar o araziyi, üstüne de bir heykel dikeseler bütün seçmenlerinin gönlünü fethetmeye yeter.
  • Yaziktir, gunahtir canim havalimanini yok ettiniz.
  • Katarlılara satıldı. Sahil tarafında DHMİ lokali var VOR istasyonu var. Hepsi gitti. Rezidansların planı projesi imarı çoktaaan hazır.

Atatürk Havalimanı'na yapılacak Millet Projesi kapsamında yıkım çalışmaları başladı.

Geçtiğimiz hafta sonu havalimanına giren onlarca iş makinesi, bugün itibarıyla çalışmalara başladı. Edinilen bilgiye göre; Atatürk Havalimanı'na yapılacak Millet Bahçesi projesini ihale ile alan Yapı&Yapı firmasına ait iş makineleri havalimanında yıkıma başladı.

O anlar böyle görüntülendi:

 

Atatürk Havalimanı'nda yıkım başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Kim acaba… ~ 9 ay önce
O araziyi kimlere peşkeş çekecekler acaba???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hıdır ~ 9 ay önce
Karbon salınımı ve gürültüden dolayı, Atatürk Havalimanı çevresinde yaşayan Atatürkçüler şikayetçiydi en çok. Bu konuyla alakalı eylem yapan vatandaşların ana haber bültenlerindeki halleri gözümün önünde. Konunun Atatürk veya cumhuriyet hatıralarına mâl edilmesi vatandaşlarımızın sosyal ve siyası zekâsının tezahürü resmen. Atatürk veya onun hatıraları böyle saçma sapan konulara malzeme olmamalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tarihi yer ~ 9 ay önce
Yazıktır tarihi yıkıyorlar ne güzel anılarımız vardi orda allah bırakmasın inş ağlıyorum içim yanıyor yapmayın allah rızası için

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayda ~ 9 ay önce
Yorumlara bakınca adam akıllı bir itiraz bile çıkmıyor. "Hesabını sorucaz" " yazık oldu". Şehrin merkezine koca park yapılıyor. Sevinmeniz lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adam ~ 9 ay önce
Adı da hazır bae veya katarkent!imar yolsuzluğunu da en iyi biz bilirizzzzz
Rant ~ 9 ay önce
Herkeste bir peşkeş cekme rant korkusu var. Yoksa park, yeşil alan olmasından niye rahatsız olunur anlamam.
Park. ~ 9 ay önce
Kesinlikle park yaparlar sen de çimlerin üzerinden yuvarlanır mutlu olursun.
Yasince ~ 9 ay önce
Atatürk Havlimanından başka millet bahçesi yapacak yer kalmadı mı koskoca İstanbul da milyar dolarlık yatırıma yazık ediliyor. Tekrar kullanılmaması için ellerinden gelen yapılıyor. İstanbul 3 havalimanını bile kaldırıcak bir şehirdi. Yıllardır bitmeyen Sabiha Gökçen pisti. Dünyada acaba havalimanı yıkımı ile ilgili bir örnek var mı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
2023 ~ 9 ay önce
2023 de bunların intikamı çok kötü alınacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MUC ~ 9 ay önce
InsaAllah
Kpt787 ~ 9 ay önce
Atatürk ismine ve mirasına düşman bu rejim çok fena yargılanacak. Ama ecelin korkuya faydası yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
reel ~ 9 ay önce
sadece aynı filmin bir parçasını tekrar edip duruyorsunuz, neden perinçek ve gurubunu hiç eleştirmiyorsunuz bunlara detsek veriyorlar ve çoğu attaürkçü?:)
reele ~ 9 ay önce
perinçek atatürkçümü :) adamın ne oldugu belli degil her dönem birine yamanıyor.
ENG ~ 9 ay önce
Yıkım değil, yapım başladı. Atatürk Havalimanı İSTANBUL HAVALİMANI açıldıktan sonra neyse bugün de, yarın da öyle kalacak. Tek pist ile özel jetlere, vip uçaklara ve ambulans uçak gibi özel amaçlı uçaklara hizmet verecek. Tüm hangarlar kalacak, Thy Tekniğin yabancı müşteri uçaklarının bakımı burda yapılacak. Kalan kısmı da hastane ve Türkiye'nin, İstanbul'un central parkı millet bahçesi olarak düzenlenecek. Bundan ancak ilerde iktidar olma hayalleriyle o araziyi birilerine peşkeş çekme planları olup da bahçe statüsüne gireceği için çekemeyecek olanlar rahatsız olur. Yıkım yapacak zihniyet muhalefette beklemede rahat olun. Ellerinde olsa Ne Atatürk adına bakarlar ne başka bir şeye, 3 kuruşa satarlar bu ucuz insanlar o araziyi, üstüne de bir heykel dikeseler bütün seçmenlerinin gönlünü fethetmeye yeter.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ING ~ 9 ay önce
Istanbul havalimani ya BAE'ye ya da Katar'a satilacak. Ve bunlar Avrupa yakasinda baska havalimani istemiyor. Hükümetin dini imani para, baska hicbirsey degil!
Kaptan ~ 9 ay önce
Florya,bakırköy,yeşilköydeki 3 katlı binalara 50 kat kentsel dönüşüm yapılarak rant sağlanmayacağı garantisini veriyor musun? Çok zeki arkadaşım
tech ~ 9 ay önce
sunumlarda hangar önlerine kadar yeşil alan görünüyor . hangardan direk uçarak çıkacak sanırım uçaklar... :) Yazının devamı zaten cehalet kokuyor.
Sozun bittigi yer ~ 9 ay önce
Yaziktir, gunahtir canim havalimanini yok ettiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Oralar çoktaaaan ~ 9 ay önce
Katarlılara satıldı. Sahil tarafında DHMİ lokali var VOR istasyonu var. Hepsi gitti. Rezidansların planı projesi imarı çoktaaan hazır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000