24 Ekim 2019, Perşembe 13:45:44

Turkish Cargo'dan iki yeni rota

Turkish Cargo, Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur ile Hindistan'ın batısında yer alan Ahmedabad'ı uçuş ağına ekledi.
  • Thy cargo'daki kripto fetocu uzman,şef,müdürler niye temizlenmiyor,hepsinin cv'leri,geçmişleri,referansları belli,bunları kim,nasıl,niye koruyor? Hani fetoyla mücadele ediliyordu? Bu iş ya danışıklı dövüş ya da fetocuların ellerinde thy yönetimi aleyhine çok koz var ondan korkup birşey yapamıyorlar başka izahı yok.
  • şu şirkete nereden alım oluyor yaw

Turkish Cargo, Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur ile Hindistan'ın batısında yer alan Ahmedabad'ı uçuş ağına ekledi.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre Turkish Cargo, uçuş ağını genişletmeye devam ediyor.

Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur (KUL) ve Hindistan'ın batısında yer alan Ahmedabad (AMD), direkt kargo uçuşunun gerçekleştirildiği destinasyonlar arasına eklendi.

Uçuş ağına eklenen Malezya'nın kültür ve finans başkenti olan Kuala Lumpur, önemli ithalat ve ihracat potansiyeli ile ön plana çıkıyor. Kuala Lumpur'dan Avrupa'da Frankfurt ve Amsterdam'a, Amerika'da ise Şikago, Atlanta ve Houston destinasyonları başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine, elektronik ve medikal ürünler ile yedek parçalarının taşınması hedefleniyor.

Turkish Cargo'nun "Boeing 777F" kargo uçağıyla icra edeceği Kuala Lumpur seferlerinin, ISL–KUL–SGN (Ho Chi Minh/Vietnam) hattında icra edilmesi ve bu bölgede güçlü bir ithalat ve ihracat hattının oluşturulması planlanıyor.

Hindistan'ın batısında yer alan, Gucarat eyaletindeki en büyük şehir olan Ahmedabad ise ithalat potansiyeli yüksek olan Doha ve Bahreyn noktaları ile birleştirildi. Hızlı büyüyen şehirler listesinde yer alan Ahmedabad, ciddi bir ilaç pazarı konumunda yer almasıyla da ön plana çıkıyor.

İlaç taşımalarında küresel kalite standardı olan; "IATA CEIV Pharma" sertifikasına sahip, bu yeterlilik kriterlerine göre operasyonlarını yürüten Turkish Cargo, Ahmedabad için önemli bir taşıyıcı olmayı hedefliyor. Seferler, "Airbus 330F" kargo uçağıyla; "DOH–AMD–ISL ve BAH–AMD-ISL" hatlarında icra edilecek.

126 ülkedeki 300'den fazla uçuş noktasıyla dünyayı kapsayan Turkish Cargo, altyapısı, operasyonel kabiliyetleri, filosu ve alanında uzman ekipleriyle sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak hava kargo taşımacılığında tercih edilmeye devam ediyor.

Turkish Cargo'dan iki yeni rota

Yorumlar

thy cargo ~ 5 yıl önce
Thy cargo'daki kripto fetocu uzman,şef,müdürler niye temizlenmiyor,hepsinin cv'leri,geçmişleri,referansları belli,bunları kim,nasıl,niye koruyor? Hani fetoyla mücadele ediliyordu? Bu iş ya danışıklı dövüş ya da fetocuların ellerinde thy yönetimi aleyhine çok koz var ondan korkup birşey yapamıyorlar başka izahı yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tu144 ~ 5 yıl önce
şu şirkete nereden alım oluyor yaw

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nereden mi oluyor? ~ 5 yıl önce
Araştırma yaparak bunu nasıl bulamamış olabilirsiniz ki anlamıyorum. Her yerde ilanları yayınlanıyor bir süreç daha yeni bitti 2 ay oluyor.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000